Stars city.*~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Stars city.*~

Žvaigždžių miestelis visiems.!
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 Hayley Wiliams

Go down 
AutoriusPranešimas
Hayley Williams
Adminė flood'intoja.!
Hayley Williams


Pranešimų skaičius : 276
Join date : 2009-05-06

Hayley Wiliams Empty
RašytiTemos pavadinimas: Hayley Wiliams   Hayley Wiliams EmptyPen. 06 12, 2009 2:07 am

Pilnas vardas: Hayley Nichole Williams;
Pravardės: Spongebob, Sponge, Hayles;
Amžius: 20 metų;
Gimimo data: 1988 gruodžio 27 d.
Zodiako ženklas: ožiaragis;
Ūgis: 1,57 m.
Akių spalva: žalia;
Gyvenamoji vieta: Franklin (Tenesio valstija), JAV;
Gimimo vieta: Meridian (Misisipės valstija), JAV;
Skiriamasis ženklas: ryškiai raudoni plaukai;
Tatuiruotės ir t.t.: nesako;
Hobiai: dainavimas

Hayley:
Aš esu gan paprasta. Muzika, makiažas ir mada yra tai, kas tikrai mane domina. Lyg tipiškos merginos hobių sąrašas... bet aš nesu mergaitiška mergina. Aš mėgstu fotografuoti ir aš esu šiek tiek nostalgiška. Bet kokiu reikalu pietuose, aš mielai pasiruošusi: geram laikui ir iškylai.
Mano tikslas - kurti muziką tiems žmonėms, 30 ar 40 metų nuo dabar, tikiuosi jie bus netoli.

Muzikai daro įtaka:
Etta James, Chaka Khan, Jimmy Eat World, The Cure, Refused, New Found Glory, Sunny Day Real Estate, Failure, devyniasdešimtųjų vėlojo vidurio pop rokas (Third Eye Blind, Semisonic, Filter) ir NSync... ir daug kitų.

Mėgstamiausia gyvai atliekama daina:
„For A Persimist, I‘m Pretty Optimistic“

Mėgstamiausios vietos:
Nešvilpsis, TN, bet kur Kalifornijoje, Tokijas, Japonija ar Brisbanas ir Melburnas, Australija.

Mėgstamiausi dalykai:
Garsi muzika kelionėse, mūsų 12 keleivių furgonas, „Warped“ turas, Franklino miesto centras, žvejyba, šokiai, Sam ir Zoe‘s priešpiečiai, kai mes repetavomės Nešvele per turą, ėjimas į kino teatrą ir ekstra aštrus, be vandens, su sojomis, 6 gurkšnių gėrimas (akivaizdžiai, tai yra Madonos mėgstamiausias gėrimas, tai gi aš paragavau ir dabar visą Starbucks‘o patirtis, man, yra pagrindas šio gėrimo! Tu turi jo paragauti.)

Hayley mėgstamiausių valgių top 5:
1) Pono Farro vištiena su graikiškais riešutais... tikrai, bet kas iš pono ir ponios Farro valgių.
2) Visi valgiai su daug sūrio (nes tai dažniausia uždrausta dėl balso).
3) Iškylos valgiai.
4) Tijuana vyniotinis iš Sam ir Zoe's Berry Hill‘o, TN.
5) Lašišos ir tuno suši.

Mėgstamiausios grupės:
1. The Cure
2. Say Anything
3. Sunny Day Real Estate
4. Johnny Cash
5. New Found Glory

Mėgstamiausiso dainos:
1. New Found Glory - Vegas or Hit or Miss (jie pirmi, nes aš negalėjau apsispręsti, haha)
2. Sunny Day Real Estate - Killed By An Angel (juokingas balsas!)
3. Hot Rod Circuit - US Royalty
4. Jimmy Eat World - A Praise Chorus (mano mažoji sesutė ir aš linksminamės mašinoje, tai įprotis)
5. Glen Hansard from the Once Soundtrack - All the Way Down (ši daina mane pravirgdo)

................................................
1988 m. gruodžio 27-ąją, Hayley Nichole Williams gimė Meridiane, Misisipė. 13 metų amžiaus, ji persikėlė į Franklin, Tennessee,ten ji susipažino su Zac ir Josh Farro. Jie subūrė grupę, prie kurios Hayley prisijungė, ir pavadino tai Paramore. Jie pradėjo rašyti dainas ir turėjo mažus kabrioletus. Pagaliau, kai Paramore tapo labiau žinoma, jie grojo muzikos festivaliuose tokiiuos kaip Purple door ir Warped. Liepos 26-ąją 2005 metų, jie įrašė jų debiuto albumo All we know is falling,JAV, Europoje 2005 m. rugsėjo 9-ąją. Jų naujausias albumas RIOT! buvo išleistas 2007 m. birželio 15-ąją Vokietijoje.
Atgal į viršų Go down
https://starssecity.forumlt.com
 
Hayley Wiliams
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Hayley Wiliams sąskaita. [[485]]
» hayley apranga
» 2 laida su Miss Hayley

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Stars city.*~ :: Jūsų žvaigždė :: Aprašymas-
Pereiti į: